../Texts/1197T.jpg ../Texts/1196T.jpg ../Texts/1194T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0458T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Photos/Album0457T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ جمعه ۱۰ مرداد     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف در برنامه «جشن رمضان»:
مهم ترین بحث در تهران فرهنگ سازی فتوت، اخلاق و مهربانی است

همه این اقدامات درخور تقدیر است اما مهم تر از آن، این است که در این ایام فتوت، مهربانی و اخلاق را در جامعه فرهنگ سازی می کنید چرا که مهم ترین بحث ما در شهر تهران نیز فرهنگ سازی این موارد است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:
امضای بیش از ٢٠٠ نفر از نمایندگان ملت پای ‌نامه تشکر از قالیباف

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از امضای بیش از ٢٠٠ نفر از نمایندگان پای ‌نامه تشکر از شهردار تهران به خاطر فعالیت‌های فرهنگی در تکریم و ارج نهادن به مقام زن و خانواده خبر داد.

دکتر قالیباف در دیدار با اصحاب هنر:
عقبه این نظام و انقلاب قلب مردم است

عقبه این نظام و انقلاب، قلب مردم است، بنابر این باید به این موضوع توجه کنیم و غیر از این نباید جایی برویم. اگر توانستیم در قلب مردم برویم، این انقلاب، نظام و ملت به اوج عزت خود می رسد و سپس بقیه قدرت ها را به دست خواهیم آورد.

در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران:
فعالیت‌های عمرانی با همان شتاب گذشته ادامه دارد

برخی که می‌گویند "انتخابات تمام شده در نتیجه کار کردن در شهرداری نیز به اتمام رسیده است"، گفت: این گونه کم لطفی نکنید و تهمت نزنید! مهمترین کار ما اتمام مترو و رسیدن به ۲۲۰ کیلومتر مترو در شهر تهران است و باید در چهار سال آینده ۱۰۰ کیلومتر خط مترو در شهر احداث کنیم.

قالیباف در ضیافت افطاری با سفرای کشورهای اسلامی:
باید تلاش مشترکی برای تحکیم وحدت و مقابله با افراط گرایی در منطقه انجام دهیم

امروز برخی از کشورهای مسلمان منطقه به ویژه فلسطین، سوریه و عراق وضعیت اسفناکی را تجربه می کنند. نوار غزه برای چندمین بار مورد حمله ددمنشانه و غیرانسانی رژیم اشغالگر صهیونیستی قرار گرفته است و این روزها شهروندان مسلمان فلسطینی با زبان روزه، در زیر بمباران و تجاوزات بی رحمانه صهیونیست ها، شاجاعانه مقاومت می کنند.