../Texts/1193T.jpg ../Texts/1192T.jpg ../Texts/1191T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0458T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Photos/Album0457T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱ مرداد     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران:
فعالیت‌های عمرانی با همان شتاب گذشته ادامه دارد

برخی که می‌گویند "انتخابات تمام شده در نتیجه کار کردن در شهرداری نیز به اتمام رسیده است"، گفت: این گونه کم لطفی نکنید و تهمت نزنید! مهمترین کار ما اتمام مترو و رسیدن به ۲۲۰ کیلومتر مترو در شهر تهران است و باید در چهار سال آینده ۱۰۰ کیلومتر خط مترو در شهر احداث کنیم.

قالیباف در ضیافت افطاری با سفرای کشورهای اسلامی:
باید تلاش مشترکی برای تحکیم وحدت و مقابله با افراط گرایی در منطقه انجام دهیم

امروز برخی از کشورهای مسلمان منطقه به ویژه فلسطین، سوریه و عراق وضعیت اسفناکی را تجربه می کنند. نوار غزه برای چندمین بار مورد حمله ددمنشانه و غیرانسانی رژیم اشغالگر صهیونیستی قرار گرفته است و این روزها شهروندان مسلمان فلسطینی با زبان روزه، در زیر بمباران و تجاوزات بی رحمانه صهیونیست ها، شاجاعانه مقاومت می کنند.

دکتر قالیباف در مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه ١١:
عزت و ذلت افراد در گرو استفاده از فرصت ها در جهت خدمت به خلق خداست

عزت و ذلت به این نیست که شهردار تهران باشیم یا نه، عزت و ذلت در این است که انسان از فرصت های خود در جهت خدمت به خلق خدا در یک نظام انسانی استفاده کند.

دکتر قالیباف در هفدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان:
با توجه به افزایش درآمدهای پایدار اگر صدور پروانه ساختمانی را متوقف کنیم هم دچار مشکل نمی شویم

آماده هستیم با ابلاغ وزارت راه و شهرسازی، از فردا صبح حتی یک عدد پروانه ساختمانی مسکونی صادر نکنیم و شهر را هم اداره کنیم. به شرطی که بعدا نگویند تصمیم قالیباف یک تصمیم سیاسی بود،این تصمیم بحران مسکن ایجاد کرد و نرخ مسکن را بالا برد.

دکتر قالیباف در جمع خبرنگاران حاضر در نشست مشترک شهردار تهران با وزیر آموزش و پرورش:
شهرداری، آموزش و پرورش و صدا و سیما سه بازوی موثر در حوزه آموزش شهروندی

در حوزه مسایل فرهنگی، اجتماعی و هنری می توانیم اتفاقات خوبی را در شهر تهران، مخصوصا در حوزه آموزش شهروندی رقم بزنیم. اغراق نیست که بگوییم می توانیم با همکاری آموزش و پرورش و صدا و سیما در حوزه آموزش شهروندی اقدامات قابل توجهی انجام دهیم.