../Texts/1204T.jpg ../Texts/1202T.jpg ../Texts/1200T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0460T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Photos/Album0457T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 


بازدید دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین

دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی بازدید و با عوامل این سریال دیدار و گفتگو کرد.


برای تمدن سازی نیازمند علم، فرهنگ و اقتصاد هستیم/پژوهشکده رویان می تواند رابطه معناداری بین منزلت،علم،قدرت و ثروت ایجاد کند

رویکرد شهرداری نیز توجه به این مجموعه هاست. همانطور که اگر این مجموعه راه بیفتد، بدون شک از همسایه های دیوار به دیوار آن تا همه مسلمانان و انسان هایی که در این دنیا زندگی می کنند، از مزایای آن برخوردار خواهند بود.

دکتر قالیباف در سیزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی:
حق الناس را به جریانات سیاسی نمی فروشم

چیزی که برای ما در شهرداری پایتخت اصل است، این است که لحظه لحظه خدمت به مردم حق الناس است. بنابراین حق نداریم حق الناس را به جریانات سیاسی ببخشیم. چون آن ها نمی خواهند کار کنند بلکه می خواهند حرف بزنند. اگر مدیری بخواهد کار کند، فرصت حرف زدن ندارد. باید بایستد، کار کند و تعهد خود را به مردم انجام دهد.

در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی:
٨٠ درصد پروژه های شهر تهران را بخش خصوصی اجرا می کند

جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور شهردار تهران، وزرای اقتصاد و دارایی و نیرو و جمعی از اعضای این شورا در محل رصد خانه شهری برج میلاد تهران برگزار شد.

در نشست ادواری شهرداران کلانشهرهای کشور در تبریز:
فلسفه نظام اسلامی، ارتقای مادی و معنوی شهرهاست

اینکه امروز مقام معظم رهبری تا این حد بر شرکت های دانش بنیان و توسعه علم تاکید دارند، از حوزه مدیریت و کارکردی دقیقا به معنای تبدیل کردن معرفت به ثروت است. این در حالی است که متاسفانه ما مدیران برای این موضوعات کمتر فکر کرده و وقت می گذاریم و کمتر به یک تصمیم گیری و انضباط کاری می رسیم.