../Texts/1237T.jpg ../Texts/1234T.jpg ../Texts/1233T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0463T.jpg ../Photos/Album0462T.jpg ../Photos/Album0461T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1060T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ پنج شنبه ۶ آذر     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف در در مراسم افتتاحیه چهارمین دوره مجمع شهرداران آسیایی در شهر هایکو چین:
عدم بهره گیری از مولفه های اقتصادی و اقتصادپایدار ریشه مشکلات شهرهاست/بکارگیری راهکارهای بومی آسیایی برای ارتقای زندگی شهری و رونق اقتصادی

همه ما به ساختن شهری برای زندگی بهتر، امن و برخوردار از لحاظ اقتصادی برای تعالی بشر معتقدیم. از این رو لازم است راه حل‌های بومی مبتنی بر مشخصه‌ اقتصادهای ملی و ساختارهای فرهنگی آسیا را بیابیم.

قالیباف در حاشیه دیدار با شهردار بغداد:
توافق همکاری تهران و بغداد طی ۱۵ روز آینده نهایی می شود / شهردار تهران به دنبال ارتباط با بقیه شهرهای منطقه و جهان است

شهردار تهران با اشاره به تصویب توافق نامه همکاری میان تهران و بغداد در هیات دولت عراق گفت: بررسی های حقوقی و فنی شهرداری تهران درباره این توافق نامه همکاری طی ۱۵ روز آینده به پایان رسیده و اقدامات اجرایی آن آغاز می شود.

دکتر قالیباف در همایش بین المللی مدیریت شهری در دهلی نو:
تهران را به یکی از قابل سکونت ترین شهرهای جهان تبدیل کنیم/تهران به عنوان شهر دانش، فرهنگ و شهری جهانی

ما آينده تهران را به صورت شهري جهاني ترسيم كرده‌ايم و آن را در آینده به مثابه شهر دانش و شهر فرهنگ می بینیم؛ شهري تاثيرگذار در تحولات جهاني كه مركز تعاملات، گفتگوها، آموزش‌ و تصميم‌گيري در سطوح مختلف محلي و بين‌المللي است و در آن مهمترين عنصر شهري، هويت و مهمترين كالا در شهر، توليدات فرهنگي خواهد بود.

دکتر قالیباف:
آیت الله مهدوی کنی از اسطوره های انقلاب اسلامی بودند

شهردار تهران با بیان خاطره ای از دیدارهای مستمر خود با آیت الله مهدوی کنی، گفت: انصافا هرچه به ایشان نزدیک تر شدم درایت، انصاف، پختگی، اخلاص و گذشت ایشان را بیشتر درک کردم و به آیت الله مهدوی کنی علاقه مند تر شدم.

شهردار تهران در پاسخ به سئوالی در باره عدم حضور خود در نشست همگرایی اصولگرایان:
مردم از من توقع دارند شهرشان را بهتر اداره کنم تا شرکت در چنین نشست هایی

هر نشستی که در آن همگرایی و وحدت باشد حتما مورد توجه همه جامعه است؛ آیا امروز حتی وقتی بین گروه های سیاسی تنش وجود دارد، مردم راضی هستند و لذت می برنند؟ حتما اینگونه نیست و وحدت فی نفسه در هر مجموعه ای حتما مناسب است اما باید بر اساس مبانی روشن و مشخصی پیش رود.