../Texts/1293T.jpg ../Texts/1292T.jpg ../Texts/1291T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0472T.jpg ../Photos/Album0471T.jpg ../Photos/Album0470T.jpg ../Texts/1238T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ شنبه ۹ اسفند     نسخه آزمایشی   جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف
راه مذاکره از مبارزه می گذرد/ مذاکره بدون مبارزه یعنی ذلت

محمد باقر قالیباف با تاکید بر اینکه راه مذاکره از مبارزه می‌گذرد، اظهار داشت: آمریکا و دیگر ابر قدرت‌ها همه در خاورمیانه هستند ولی بدون حضور و نقش ایران هیچ کاری از دست آنها بر نمی‌آید.

دكتر قاليباف
راهبرد اصلی ما در شهرتهران ارتقای کیفیت زندگی

شهردار تهران با تاکید بر اینکه نیازمند اصلاح فرهنگ و الگو های رفتاری در حوزه ترافیک هستیم که در این مهم دست نیاز به سوی نخبگان جامعه دراز می کنیم گفت: هدف کیفی ما در افق علمی چهارساله آینده تحقق شعار آسمان آبی و زمین پاک و هدف کمی مان کاهش میزان تولید آلودگی به نصف است.

شهردار تهران
تنها راه برای حل مشکلات توزیع فضایی قدرت در کشور است

شهردار تهران با تاکید بر اینکه انتقال پایتخت بر اساس مبانی علمی و تجربی امکان پذیر نیست، بر ضرورت اصلاح ساختار اداری و اجرایی، توزیع فضایی قدرت از سوی دولت، تفکیک کار ملی و محلی و واگذاری اختیارات به مدیریت های محلی تاکید کرد.


روايتي از ديدار دكتر قاليباف با مراجع عظام

از مسجد كه بيرون مي‌آمد جوان‌ها هنوز همراهي‌اش مي‌كردند تا به ماشين برسد. فولوكسش به اين راحتي‌ها سواري نمي‌داد. جوان‌ها بايد هلش مي‌دادند تا روشن شود و روحاني جوان را كه در مقابل حكومت زبان تند و تيزي داشت برساند به جايي ديگر تا آتشي ديگر را در قلبي روشن كند. فقط آسيد‌علي خامنه‌اي اينطور نبود، آقاي هاشمي‌نژاد هم بود، آقاي مطهري هم. مشهد روحاني عالم و انقلابي كم نداشت.

دکتر قالیباف
دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

دکتر قالیباف با تاکید بر اینکه مردم هیچ گاه تحت تاثیر قبیله گرایی و موضوعات احزاب، گروه ها و حتی کمبوده ها نشده و به صورت پر شور در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کرده اند، گفت: مردم مثل همیشه عظمت و بزرگی خود را در راهپیمایی روز 22 بهمن به رخ جهانیان خواهند کشید.