../Texts/1241T.jpg ../Texts/1234T.jpg ../Texts/1233T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0467T.jpg ../Photos/Album0466T.jpg ../Photos/Album0465T.jpg ../Texts/1238T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ يکشنبه ۳۰ آذر     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 


تصاویر سفر محمد باقر قالیباف به شهر کربلا و نجف و حضور در راه پیمایی زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام

دکتر قالیباف دراجتماع بزرگ رزمندگان مشهد:
نگاه به بیرون از کشور برای حل مشکلات اقتصادی محکوم به شکست است

همه مدیران در هر سطحی باید بدانیم که حل مشکلات ما در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی آن سوی آب و سر میز مذاکره نیست؛ هرکسی به بیرون از کشور برای حل مشکلات نگاه داشته باشد محکوم به شکست است.

دکتر قالیباف در در مراسم افتتاحیه چهارمین دوره مجمع شهرداران آسیایی در شهر هایکو چین:
عدم بهره گیری از مولفه های اقتصادی و اقتصادپایدار ریشه مشکلات شهرهاست/بکارگیری راهکارهای بومی آسیایی برای ارتقای زندگی شهری و رونق اقتصادی

همه ما به ساختن شهری برای زندگی بهتر، امن و برخوردار از لحاظ اقتصادی برای تعالی بشر معتقدیم. از این رو لازم است راه حل‌های بومی مبتنی بر مشخصه‌ اقتصادهای ملی و ساختارهای فرهنگی آسیا را بیابیم.

قالیباف در حاشیه دیدار با شهردار بغداد:
توافق همکاری تهران و بغداد طی ۱۵ روز آینده نهایی می شود / شهردار تهران به دنبال ارتباط با بقیه شهرهای منطقه و جهان است

شهردار تهران با اشاره به تصویب توافق نامه همکاری میان تهران و بغداد در هیات دولت عراق گفت: بررسی های حقوقی و فنی شهرداری تهران درباره این توافق نامه همکاری طی ۱۵ روز آینده به پایان رسیده و اقدامات اجرایی آن آغاز می شود.

دکتر قالیباف در همایش بین المللی مدیریت شهری در دهلی نو:
تهران را به یکی از قابل سکونت ترین شهرهای جهان تبدیل کنیم/تهران به عنوان شهر دانش، فرهنگ و شهری جهانی

ما آينده تهران را به صورت شهري جهاني ترسيم كرده‌ايم و آن را در آینده به مثابه شهر دانش و شهر فرهنگ می بینیم؛ شهري تاثيرگذار در تحولات جهاني كه مركز تعاملات، گفتگوها، آموزش‌ و تصميم‌گيري در سطوح مختلف محلي و بين‌المللي است و در آن مهمترين عنصر شهري، هويت و مهمترين كالا در شهر، توليدات فرهنگي خواهد بود.