../Texts/1230T.jpg ../Texts/1221T.jpg ../Texts/1206T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0462T.jpg ../Photos/Album0461T.jpg ../Photos/Album0460T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ شنبه ۳ آبان     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف:
آیت الله مهدوی کنی از اسطوره های انقلاب اسلامی بودند

شهردار تهران با بیان خاطره ای از دیدارهای مستمر خود با آیت الله مهدوی کنی، گفت: انصافا هرچه به ایشان نزدیک تر شدم درایت، انصاف، پختگی، اخلاص و گذشت ایشان را بیشتر درک کردم و به آیت الله مهدوی کنی علاقه مند تر شدم.

شهردار تهران در پاسخ به سئوالی در باره عدم حضور خود در نشست همگرایی اصولگرایان:
مردم از من توقع دارند شهرشان را بهتر اداره کنم تا شرکت در چنین نشست هایی

هر نشستی که در آن همگرایی و وحدت باشد حتما مورد توجه همه جامعه است؛ آیا امروز حتی وقتی بین گروه های سیاسی تنش وجود دارد، مردم راضی هستند و لذت می برنند؟ حتما اینگونه نیست و وحدت فی نفسه در هر مجموعه ای حتما مناسب است اما باید بر اساس مبانی روشن و مشخصی پیش رود.


مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در مرکز آموزش استثنایی رجاییه تهران

در مراسم بهره برداری از ۸۸ واگن مترو:
به سمت تحقق حمل و نقل انسان محور حرکت کرده ایم / رکورد ساخت مترو را به دو برابر افزایش خواهیم داد

نکته ای که حمل و نقل انسان محور به آن توجه دارد، نکته زمان است، به نحوی که یک فرد باید بداند سفر از یک نقطه به نقطه دیگری از شهر چقدر زمان صرف می کند. البته این موضوع برای مترو وجود دارد و برای اتوبوس نیز به سمت تحقق آن حرکت کرده ایم به گونه ای که مردم تهران شاهد هستند که اتوبوس ها به آن ها زمان می دهند.

دکتر قالیباف در پنجمین جشنواره زنان و تولید ملی:
ما به حضور موثر زنان در عرصه اجتماعی در عمل پرداخته ایم و در عمل به آنان اعتقاد داریم

با سوال زدگی، غوغا سالاری، شعار زدگی و رفتاری های سیاسی مشکلات زنان در جامعه قابل حل نیست. تجربه من نشان داده در جایی که مسوولیت با بانوان بوده است، هم مدیریت بهتر و کم هزینه تر بوده و هم زنان سالم تر در نظام اداری مدیریت کرده اند و این نگاه کیفی سازی به کار است.